امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55683
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۲
تعداد بازدید: 154
به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، محمد نوروزی عکاس دوران دفاع مقدس این روزها در منزل دوران نقاهت را سپری می‌کند. او 22 شهریورماه تحت عمل جراحی از ...

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، محمد نوروزی عکاس دوران دفاع مقدس این روزها در منزل دوران نقاهت را سپری می‌کند. او 22 شهریورماه تحت عمل جراحی از ناحیه سر قرار گرفت که این عمل با موفقیت انجام شد.
هزینه درمانی این هنرمند حدود ۳۰ میلیون تومان برآورد شده بود که نسبت به ضرورت تأمین هزینه‌های درمانی این عکاس دفاع مقدس طی چندین خبر در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تأکید شد و پس از آن ارگان‌هایی چون فرهنگستان هنر،‌ معاونت هنری وزارت ارشاد ،‌شهرداری تهران و برخی نهادهای خصوصی نسبت به تأمین این هزینه‌ها اعلام حمایت کردند.
نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس درباره وعده‌های این ارگان‌ها برای تأمین هزینه‌های درمانی خود توضیح داد: معاونت هنری وزارت ارشاد و فرهنگستان هنر هر کدام در اندازه توان خود حمایت‌ کردند و بخش دیگری از این هزینه‌ها نیز از سوی شهرداری تهران وعده داده شده بود که ظاهراً در مراحل پایانی اداری قرار دارد و به من اعلام کرده‌اند که به زودی به نتیجه خواهد رسید.
 نوروزی از تلاش همه ارگان‌ها و کسانی که پیگیر وضعیت سلامتی و تأمین هزینه‌های درمانی او بوده‌اند تقدیر و تشکر کرد.
او عصر امروز در جمع صمیمانه‌ای از دوستان و همسفران همیشگی‌اش در فرهنگسرای رسانه حضور خواهد یافت و به گفته خودش طی یکی دو هفته آینده می‌تواند برای انجام کارهای سبک در مدت زمان کوتاه از منزل خارج شود.
نوروزی درباره وضعیت سلامتی خود هم توضیح داد: پزشک من در خارج از ایران به سر می‌برد ولی دو روز گذشته با مراجعه به دستیار پزشکم ایشان از وضعیت سلامتی من ابراز رضایت کرد و اعلام کرد که این کیست خوش‌ خیم بوده و جای نگرانی نیست ولی باید بعد از این از انجام کارهای سنگین پرهیز کنم.‌
محمد نوروزی چند ماه پیش در ناحیه گردن احساس درد می‌کرد کهبا مراجعه به پزشک و انجام آزمایش مشخص شد،‌کیستی در ناحیه زیر مخچه سمت راست سرش در مدت ۶ ماه رشد کرده است. او ۲۲ شهریورماه تحت عمل جراحی موفقیت‌آمیز قرار گرفت و اکنون دوران نقاهت را سپری می‌کند. 
به گزارش فارس، محمد نوروزی متولد 1344 است که از سال 1358 عکاسی را شروع کرد و یک ­سال بعد به ­سمت عکاسی مطبوعاتی کشیده­ شد. از سال 1360 با سازمان تبلیغات اسلامی همکاری کرد و سال 62 به استخدام روزنامه کیهان درآمد. در نمایشگاه­ های گروهی و مسابقات مختلفی حضور داشته و دیپلم افتخار و جایزه ویژه یونسکو را نیز در ژاپن به­ دست آورده است. او بعد از عملیات رمضان در شلمچه مجروح شد و در سن 28 سالگی به عنوان جوانترین عکاس از روزنامه کیهان بازنشسته شد. او در حال حاضر به صورت پروژه‌ای با فرهنگستان هنر همکاری می‌کند. 
انتهای پیام/  
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها