امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55686
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از اینکه طی سه ماه گذشته سرعت ساخت مسکن ویژه تهران به حداقل ممکن رسید و ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از اینکه طی سه ماه گذشته سرعت ساخت مسکن ویژه تهران به حداقل ممکن رسید و اداره کل راه و شهرسازی یک پیمانکار مسکن ویژه تهران را خلع ید کرد، از ابتدای مهر ماه جاری سرعت ساخت و راندمان ساخت به 50 درصد رسید.

بنابراین گزارش، به نظر می‌رسد پس از اینکه پیمانکاران مسکن ویژه تهران متوجه شدند قرار نیست، هیچ مبلغی به ساخت مسکن ویژه اضافه شود، تکلیف خود را دانستند و با این حساب به نظر می‌رسد، اگر سرعت ساخت این 2560 واحد مسکونی به حالت عادی خود بازگردد و مشکلی به وجود نیاید این واحدهای مسکونی در مرداد ماه سال آینده واگذار می‌شوند.

این گزارش می‌افزاید: این در حالی است که مسئولان وزارت راه و شهرسازی به خصوص مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران بارها تأکید کرده بود که مسکن ویژه تهران در سال جاری واگذار می‌شوند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حال حاضر راندمان سرعت ساخت به حدود 50 درصد رسیده است و اگر این سرعت تا پایان مهر ماه و یا اواسط آبان ماه به 90 درصد برسد، می‌توان به واگذاری این 2560 واحد مسکونی ویژه (تهرانسر) در مرداد ماه سال آینده بود.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها