امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55697
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 230 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از مواضع حسن روحانی رئیس جمهور در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 230 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از مواضع حسن روحانی رئیس جمهور در نیویورک و مجمع عمومی سازمان ملل متحد تقدیر و تشکر کردند.

متن کامل این بیانیه که علیرضا منادی عضو هیئت رئیسه مجلس آن را قرائت کرد به شرح ذیل است:

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی از مواضع قاطع و هوشمندانه رئیس جمهور محترم حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی در سازمان ملل متحد که در عین پایبندی به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی مورد تأکید حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، تصویری از ایران مقتدر، صلح دوست و طالب گفت‌وگو و اهل تعامل در حل مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی را ارائه دادند، تشکر و قدردانی می‌کنیم.

امیدواریم دولت‌های امروز واقعیت مقتدرانه و تأثیرگذار نظام جمهوری اسلامی ایران و نقش تعیین‌کننده رهبری را پذیرفته‌اند، به خود آیند و به رفع تحریم‌های ظالمانه و احترام به حقوق ملت پر افتخار و صبور ایران همت گمارند و با عنایت به نقش پررنگ ایران در حل مناقشات منطقه‌از از جمله فلسطین و سوریه به تنش‌ها و بی‌اعتمادی‌ها خاتمه دهند و راه‌حل مسائل و مشکلات منطقه‌ای و بین‌المللی را با پذیرش واقعیت موجود و نقش مؤثر ایران قدرتمند بجویند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها