امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55698
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی ضمن تقدیر از مواضع حکیمانه رئیس جمهور در اجلاس سازمان ملل به ویژه تبیین اصولی مواضع جمهوری اسلامی ایران براساس اصول عزت، حکمت و مصلحت در مجمع عموم سازمان ملل متحد و تذکر جدی به رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت: جناب آقای اوباما، پس از ملاقات با رژیم غاصب صهیونیستی مشخص شد که شما پیام رهبر معظم انقلاب را نگرفته و متوجه نشده‌اید که نرمش قهرمانانه قدرت مانور عملیات ما را بیشتر می‌کند و متأسفانه شما و هکارانتان باز هم مثل گذشته تحت تأثیر لابی سنگین صهیونیست‌ها واقع شده‌اید.

وی افزود: صد تأسف از اینکه شما باز هم سخنان بیهوده و مواضع باطل قبلی خود را تکرار می‌کنید، اما بدانید که ما نه از خشم شما هراس داریم و نه به لبخند شما دلخوشیم.

عضو کمیسیون صنایع مجلس ضمن تشکر از سعه صدر و ظرفیت‌های رئیس مجلس خاطرنشان کرد: به نایب رئیس دوم مجلس توصیه می‌کنم که از این خصوصیات رئیس مجلس پند بگیرید و تلاش کنید تا با پرهیز از هرگونه استبداد رأی به جایگاه واقعی نمایندگان توجه کنید و بدانید که شما برگزیده نمایندگان هستید.
نعمتی ضمن تذکر به وزرای دولت تصریح کرد: جناب آقای نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت یکی از ایراداتی وارد به شما، سنتان بود و نمایندگان با اغماض از این موضوع تنها به دلیل تجربیات شما در بخش صنعت، به شما رأی دادند و ظاهرا شما تذکرات نمایندگان را جدی نگرفته‌ و امروز برخی از معاونان شما متأسفانه از شما سبقت گرفته‌ و ظاهرا شما به دنبال این هستید که خودتان را از معاونانتان جوان‌تر معرفی کنید و بدتر اینکه متاسفانه برخی از این بزرگواران به جای داس با کرانتی با شدت تمام به قلع و قمع مجموعه پرداخته‌ که این دور از ‌شأن دولت تدبیر و امید است.
نماینده اسدآباد خطاب به رئیس جمهور گفت: جناب آقای دکتر روحانی امروز یکی از اصلی‌ترین مشکلات مردم اشتغال جوانان به ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته است، پیشنهاد می‌کنم که کمیته مشترک از دولت و مجلس تشکیل و نسبت به تدوین برنامه عملیاتی و اجرایی اشتغال اقدام شود.
وی افزود: آقای رئیس جمهور بیکاران امروز با بیکاران 5 و 10 سال قبل متفاوت هستند، امروز سیل بیکاران از افراد تحصیل کرده و متوقع تشکیل شده است، نه از افراد کم‌سواد و بیسواد دیروز.
نعمتی خطاب به آقای سیف گفت: شما به عنوان مدیری باتجربه و به عنوان مدیر خوش فکر در کشور مطرح بودید، اما متأسفانه سخنران‌های غیر کارشناسی شما در بازار سبب التهاب شده است و تجربه ثابت کرده است که هر قدر رئیس کل بانک مرکزی کمتر مصاحبه کند، بازار، صنعت و اقتصاد کشور کمتر دچار التهاب می‌شود.
عضو کمیسیون صنایع مجلس در پایان خطاب به آقای چیت‌چیان یادآور شد: از شما درخواست دارم که نسبت به رفع مشکلات آب روستایی و چاه‌های آب اسدآباد به ویژه سد نعمت‌آباد که به موضوع روزمره تبدیل شده است، نگاه ویژه و عملیاتی داشته باشید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها