امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55699
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار مجید بکایی حانشین وزیر دفاع، در حاشیه همایش توانمندی‌های تسلیحاتی هواپایه ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار مجید بکایی حانشین وزیر دفاع، در حاشیه همایش توانمندی‌های تسلیحاتی هواپایه که صبح امروز در دانشگاه امام حسین(ع) برگزار شد، با اشاره به اتفاقات اخیر در حوزه بین المللی و روابط ایران و آمریکا گفت: فاصله لبخند تا اخم دشمن خیلی کوتاه است و ما نباید فریب این لبخندها را بخوریم چراکه اینها نظام ما را قبول ندارند و با آن در تعارض هستند و حتی اگر مسئله هسته‌ای هم حل شود، موضوع دیگری را بهانه می‌کنند.

بکایی ادامه داد: اینها یک بازی سیاسی برای گرفتن امتیاز است و امیدواریم دولت در مسیری که در پیش گرفته، بتواند ماهیت پلید امریکا و نظام سلطه را به جهانیان نشان دهد.

جانشین وزیر دفاع، افزود: بدون تردید آنها به چیزهایی که می‌گویند پایبند نیستن و اقدامات آنها تنها یک ظاهرساری برای فریب ملت هاست و به نظر نمی‌رسد دشمن تغییری کرده باشد.

وی در ادامه در خصوص اظهارات آمریکایی‌ها مبنی بر اینکه گزینه نظامی را در قبال ایران روی میز دارند، گفت: گزینه نظامی یک حرف است که در مورد ایران هیج وقت روی میز نبوده چون آنها از این موضوع می ترسند و توانمندی‌های ایران را هم بخوبی می شناسند و می‌دانند که ما در شراط بحران، همه توانمندی های خود را بکار خواهیم گرفت.

بکایی تصریح کرد: گزینه نظامی برای فریب دادن است و به دلیل مراوداتی که آنها با رژیم صهیونیستی دارند.

جانشین وزیر دفاع با بیان اینکه توانایی های دفاعی ما سبب بازدارندگی دشمن شده، ادامه داد: آنها هیچگاه برای حمله به ایران مهیا نشدند و الان نیز بحث صلح نیست بلکه بحث گرفتن امتیاز است تا به دنیا بگویند که ما از ایران امتیاز گرفتیم.

وی خاطرنشان کرد: کافیست ما یک امتیاز بدهیم تا ببینیم که آنها چه درخواست‌های دیگری خواهند داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها