امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55702
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس در موافقت با دو فوریت لایحه درخواست تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری اظهارداشت: همواره در زمان بررسی طرح‌ها و لوایح دو فوریتی این بحث مطرح می‌شد چه ضرورتی در پیش است که لایحه یا طرحی به صورت دو فوریتی آمده است.
وی با اشاره به دو فوریت لایحه درخواست تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری افزود: این قانون جایگزین برخی قوانین دیگر است و اگر تمدید نشود شاهد خلأ قانونی خواهیم بود.
نماینده فلاورجان ادامه داد: این اشکال وجود دارد دولت لایحه دائمی برای این قانون نیاورده است، اما اقدام را بایستی دولت قبلی انجام می‌داد چون دولت یازدهم به تازگی آغاز به کار کرده است.
وی خاطرنشان کرد: درست است در حال حاضر بحث تمدید اجرای آزمایشی این قانون مطرح است اما اگر دولت ظرف چند ماه آینده لایحه دائمی این قانون را ارائه کند مجلس هم همت بلند داشته و قانون دائمی بررسی و تصویب خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار