امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55703
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه پارلمان) در مخالفت با دو فوریت لایحه درخواست تمهید مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری با مهم دانستن این قانون گفت: قانون ذکر شده قانون مادر است که تمامی قوانین مجلس را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

وی اضافه کرد: به دلیل اهمیت این قانون باید آن را برای مدت طولانی تمدید کنیم نه برای زمان کم تا دولت بتواند لایحه اصلی را به مجلس ارائه کند.

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی هم در مخالفت با دو فوریت این لایحه گفت: این موضوع در کمیسیون اجتماعی مجلس مورد بررسی قرار گرفته است و اکنون باید در صحن بررسی شود.

وی با بیان اینکه، ضرورتی به تمدید مهلت قانون خدمات کشوری نیست تصریح کرد: دولت سه ماه است که تشکیل شده، آنها به جای تغییر در مدیران باید قانون دائمی در این زمینه می‌نوشتند.

نماینده مردم ارومیه خاطرنشان کرد: این قانون 120 ماده و تبصره‌های فراوانی دارد که راجع به نظام پرداخت است.که با توجه به تبعیض‌‌های موجود در حقوق ایران شاهد توجه ویژه به آن باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها