امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55719
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 90
به گزارش باشگاه خبری فارس«توانا»، حامد علامتی با بیان این که اتحادیه اسلامی دانش آموزان بر اساس سند چشم‌انداز 10 ساله فعالیت می‎کند و اکنون پایان ...

به گزارش باشگاه خبری فارس«توانا»، حامد علامتی با بیان این که اتحادیه اسلامی دانش آموزان بر اساس سند چشم‌انداز 10 ساله فعالیت می‎کند و اکنون پایان ششمین سال این برنامه است، اظهار داشت: دو مأموریت نیروسازی و جریان سازی در دستور کار قرار دارد که برنامه‎های سالانه بر این اساس تهیه و اجرا می‌شود.

وی افزود: اساس به وجود آمدن یک تشکل، پرورش انسان‌ها و نیروسازی است، نیروهایی که قادر باشند متناسب با شرایط فرهنگی، سیاسی و اجتماعی مناسب‎ترین موضع‌گیری را داشته باشند.

علامتی گفت: رسالت اصلی تشکل، نیروسازی است و جریان‎سازی هم در سایه نیروسازی اتفاق می‌افتد.

وی ادامه داد: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان تشکلی برخاسته از متن دانش‎آموزان مسلمان و انقلابی ایران اسلامی است که پس از پیروزی انقلاب با عنایت ویژه حضرت امام خمینی(ره) در 13 آبان 1358 اعلام موجودیت کرد.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان عنوان کرد: اصلی ترین رسالت این اتحادیه"زبده‌شناسی و زبده‌پروری"و"کادرسازی و نیروسازی برای انقلاب"  یا به تعبیری تربیت عناصری مؤمن و کارآمد برای ایفای نقش در عرصه‎های مختلف مورد نیاز و ضرورت نظام اسلامی است.

علامتی اضافه کرد: این تشکل دانش‌آموزی با نگاه اکتشافی در صدد جذب بهترین ایده‌ها و جریان‌ها است تا بتواند به نظام آموزش و پرورش کمک کند.

وی با بیان اینکه اتحادیه از پشتوانه فکری قوی برخوردار است، تصریح کرد: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با نظارت عالی حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد حاج‌علی‌اکبری نماینده مقام معظم رهبری در این اتحادیه، فعالیت می‎کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها