امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۴:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55720
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید حسین هاشمی در جلسه دیدار با رؤسای ستاد بازسازی عتبات عالیات اظهار داشت: تجربه 34 ساله خود را برای خدمت به مردم ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید حسین هاشمی در جلسه دیدار با رؤسای ستاد بازسازی عتبات عالیات اظهار داشت: تجربه 34 ساله خود را برای خدمت به مردم تهران ارائه می‌دهم.

وی با اشاره به اینکه، اداره استان تهران که پیشانی نظام جمهوری اسلامی است کار سخت و مهمی است گفت: تهران دو منظر دارد که یکی از این مناظر خیلی زیباست که قابل مقایسه با همه شهرهای بزرگ است و منظر دیگر نیز این است که در بعضی از قسمتها باید اصلاحاتی صورت بگیرد.

استاندار تهران با اشاره به اینکه، توازن در تمام امور یک اصل اساسی است گفت: 33 درصد از مالیات کشور، 10 درصد از سایر درآمدها و 50 درصد از درآمدهای اقتصادی استانداری‌ها در استان تهران تأمین می‌شود.

وی با بیان اینکه، استان تهران 13 میلیون نفر جمعیت دارد ادامه داد: نامه‌ای به رئیس جمهور در خصوص بحث‌های مالی و اصلاح آن ارائه داده شده است.

هاشمی خاطرنشان کرد: باید به سمتی حرکت کنیم که دستگاه‌ها به جایگاه خود برسند.

استاندار تهران درباره انتخاب فرمانداران، معاونان استانداری و بخشداران اظهار داشت: در انتخاب مسئولان استان هماهنگی‌هایی برای انتخاب بهترین‌ها صورت گرفته است.

وی یادآور شد: در انتخاب استانداران تعهد و تخصص گزینه‌ اصلی است و اگر این گزینه‌ها وجود نداشته باشد به هیچ عنوان زیر بار انتخاب آن فرماندار نخواهم رفت.

وی گفت: اگر فردی را که تعهد و تخصص لازم را داشته باشد بخواهیم به عنوان فرماندار انتخاب کنیم کاری به جناح وی نخواهیم داشت چرا که وحدت و تخصص اولویت کار ما در استانداری است.

هاشمی یادآور شد: در هیچ شهرستانی فرماندار و بخشداری را بررسی و نهایی نکردیم و در زمان لازم جابه‌جایی‌ها را انجام و یا تثبیت می‌کنیم.

استاندار تهران درباره بازسازی عتبات عالیات اظهار داشت: آنچه که در توان داریم در خصوص بازسازی عتبات عالیات انجام خواهیم داد.

وی با بیان اینکه، بازسازی عتبات اقدامی مردم نهاد است گفت: ستاد در راستای بازسازی عتبات عالیات تشکیل شده است که اعضای آن مسئولین و معتمدین مردم هستند.

وی با تأکید بر اینکه، استانداری تهران از بودجه دولتی نمی‌تواند مبلغی را برای بازسازی عتبات عالیات تخصیص دهد گفت: در این راستا مردم را تشویق می‌کنیم تا هر میزان که در توان دارند برای این امر الهی اقدام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها