امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55728
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۸
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، در بیانیه صادره از سوی حزب‌الله با اشاره به تجدید پیمان گروه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، در بیانیه صادره از سوی حزب‌الله با اشاره به تجدید پیمان گروه‌های فلسطینی با حزب‌الله آمده است که هیئتی از رهبران گروه‌های فلسطینی با «ابراهیم امین السید» رئیس شورای سیاسی حزب‌الله دیدار کرد.

این هیئت عبارت بود از «فتحی ابو العردات» دبیرکل جنبش فتح در لبنان، «علی برکه» از جنبش حماس، «ابو عماد الرفاعی» از جنبش جهاد اسلامی، «ابو حسن غازی» نماینده سازمان صاعقه، صلاح یوسف از جبهه آزادی‌بخش فلسطین، «عدنان یوسف» نماینده جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین و «حسن زیدان» از فتح الانتفاضه.

در بیانیه حزب‌الله آمده است که حاضرین در این نشست خطراتی که قدس به عنوان پایتخت اعراب و مسلمانان را تهدید می‌کند و نیز اقدامات رژیم صهیونیستی برای الحاق بیش از 80 درصد شهرها و محله‌های قدس به این رژیم و تلاش برای یهودی‌سازی قدس با استفاده از همه ابزارها و اقدامات جائرانه علیه اهالی قدس را بررسی کردند.

هیئت فلسطینی بر ضرورت همکاری و هماهنگی امت اسلامی، مبارزان و افراد شریف برای قرار دادن قدس در اولویت خود و حمایت از ساکنان قدس تاکید کرده و گفتند که قدس پایتخت ابدی فلسطین است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها