امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۱۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55739
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۰
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قصه زندگی این کاراکتر خبیث و بد طینت داستان معروف کلاسیک «صد و یک سگ خالدار» با نام «کروئلا» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قصه زندگی این کاراکتر خبیث و بد طینت داستان معروف کلاسیک «صد و یک سگ خالدار» با نام «کروئلا» جلوی دوربین می‌رود.

کمپانی والت دیزنی برای کار نگارش فیلم‌نامه این کمدی اکشن ماجراجویانه ایلین براش مککنا همکار قدیمی خود را دعوت به همکاری کرده است.

این در حالی است که مسئولان کمپانی والت دیزنی در ارتباط با خط اصلی قصه فیلم‌نامه فیلم زنده سینمایی ماجراجویی‌های کروئلا د ویل سکوت کرده‌اند.

مسئولان این کمپانی که از کار ایلین براش مککنا بر روی فیلم‌نامه نسخه زنده «سیندرلا» راضی بوده‌اند، می‌گویند وی بهترین گزینه ممکن برای کار جدید آن‌هاست.

«سیندرلا» زنده و جدید کمپانی والت دیزنی هم‌اکنون در دست تولید است و قرار است برای نمایش عمومی در فصل تابستان سال آینده میلادی آماده شود.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، کاراکتر کروئلا د ویل اویل بار در سال 1956 در قصه کتاب «صد و یک سگ خالدار» اثر داوی اسمیت به دوستداران دنیای ادبیات و سینما معرفی شد.

این داستان در سال 1961 دستمایه تولید یک فیلم انیمیشنی توسط کمپانی والت دیزنی شد. در این فیلم بنی لو گرسون صدای خود را به کاراکتر کروئلا قرض داد.

کمپانی والت دیزنی یک بار دیگر در سال 1996 دست به تولید نسخه زنده سینمایی داستان «صد و یک سگ خالدار» زد و این بار گلن گلوز در نقش این کاراکتر بد ذات و منفی بازی کرد.

این بازیگر در سال 2000 در قسمت دوم این فیلم که با نام «صد و دو سگ خالدار» ساخته شد، دوباره در نقش این شخصیت ظاهر شد.

برعکس قسمت اول فیلم که با استقبال تماشاگران روبرو شد، دومین قسمت آن نتوانست فروش بالایی در جدول گیشه نمایش سینماها بکند.

در حالی که کمپانی والت دیزنی در فیلم «مالفیشنت»، شخصیت منفی قصه فیلم «زیبای خفته» را تبدیل به کاراکتر اصلی ماجرا کرده، معلوم نیست «کروئلا» را هم در همان حال و هوا خواهد ساخت یا خیر.

قصه «مالفیشنت» (که تابستان سال آینده اکران عمومی می‌شود و آنجلیا جولی نقش اصلی آن را به عهده دارد) از دیدگاه کاراکتر منفی قصه تعریف می‌شود و نه از دیدگاه شخصیت‌های مثبت ماجرا.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار