امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55742
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۰
تعداد بازدید: 203
محمد عظیمی مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره حضور ...

محمد عظیمی مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره حضور ایران در شصت و پنجمین نمایشگاه کتاب فرانکفورت اظهار داشت: شصت و پنجمین نمایشگاه کتاب فرانکفورت از 17 تا 21 مهرماه برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به اینکه از سوی موسسه نمایشگاه‌ها چند نفر عازم خواهند شد، ابراز داشت: 4 نفر از سوی موسسه به فرانکفورت اعزام خواهند شد، از وزارتخانه هم فقط یک نفر ناظر همراه ما خواهد بود.

عظیمی درباره تاریخ اعزام برای این نمایشگاه تصریح کرد: ویزای دو نفر از دوستان هنوز صادر نشده، اما طبیعتا باید روز 16 مهر در فرانکفورت باشیم، زیرا افتتاحیه در این روز خواهد بود. طبق برنامه ‌از قبل تعیین شده تمام حاضران برای مراسم افتتاحیه بوسیله دعوت نامه دعوت شده‌اند.

وی درباره حضور کتاب‌های ایرانی در نمایشگاه فرانکفورت بیان کرد: در شصت و پنجمین نمایشگاه کتاب فرانکفورت بیش از 1600 عنوان کتاب را معرفی خواهیم کرد؛ غرفه ایران آماده شده و دو روز پیش از آغاز نمایشگاه به فرانکفورت خواهیم رفت تا کتاب‌ها برای روز افتتاحیه چیده شود.

مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با تاکید بر اینکه کاتالوگ‌های مختلف با شش عنوان طراحی شده، ابراز داشت: این کاتالوگ‌ها در 600 جلد و بیش از هزار سی دی آماده و ارسال شده است تا در نمایشگاه توزیع شود، برای معرفی غرفه ایران و دعوت از ناشران بین‌المللی اقدامات انجام شده است، یک نشریه به زبان انگلیسی منتشر می‌شود که به تعداد ناشران حاضر در نمایشگاه توزیع خواهد شد، این نشریه مستقل است اما ما از آنها درخواست کردیم که غرفه ایران را در روی جلد نشریه معرفی کنند و از ناشران بین‌المللی دعوت کنند که در غرفه ایران حضور یابند.

این مقام مسئول متذکر شد، ویژه نامه صنعت نشر ایران به همراه پیام وزیر ارشاد و مقالات مختلف درباره نشر ایران در هزار نسخه تهیه و ارسال شده؛ در واقع تمام کارهای اجرایی ما برای حضور موفق در فرانکفورت انجام شده و مشکل خاصی نداریم.

شصت و پنجمین نمایشگاه کتاب فرانکفورت 17 تا 21 مهر در آلمان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها