امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55745
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۰
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، هر ساله جشن عاطفه‌ها از 10 مهر به مدت 3 الی یک هفته در کشورمان برپا می‌شود که کمیته امداد ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، هر ساله جشن عاطفه‌ها از 10 مهر به مدت 3 الی یک هفته در کشورمان برپا می‌شود که کمیته امداد امام خمینی (ره) با درنظر گرفتن چادرهایی در سراسر میادین کشور، به جمع‌آوری هدایای مردمی و سازمانی می‌پردازد.

در این راستا هر ساله کمیته امداد امام خمینی (ره) تلاش می‌کند که مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند را از لوازم‌التحریر گرفته تا پوشاک را از سازمان‌ها و وزارتخانه‌های مرتبط خریداری کند که امسال تولیدکنندگان نوشت‌افزارهای ایرانی _ اسلامی از این کمیته درخواست دارند تا اقلام مورد نیاز خود را از برندهای اسلامی تهیه کند.

* منصور: کمیته امداد لوازم‌التحریر مورد نیاز خود را از برندهای غربی موجود در بازار تهیه نکند

محمدصادق منصور، مدیر نوشت‌افزارهای ایرانی _ اسلامی «ایام»، بیان می‌کند: پیشنهاد ما به همه کمیته امدادها چه مرکز کشور و چه استان‌ها این است، که نوشت‌افزارهایی را که برای افراد نیازمند تهیه می‌کنند، از برندهای اسلامی باشد.

وی اضافه می‌کند: معتقدیم ایرادی ندارد که کمیته امداد از دفاتر ساده بازرگانی برای دانش‌آموزان نیازمند خریداری می‌کند، اما به سراغ خرید دفاتری با تصاویر برندهای غربی در بازار نروند و به خرید لوازم‌التحریر با برند ایرانی _ اسلامی اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

منصور ادامه می‌دهد: با اینکه پیشنهاد ما این بوده که از نوشت‌افزارهای ایرانی _ اسلامی خریداری شود، اما تاکنون از نوشت‌افزارهای «ایام» هیچ خریدی انجام نشده است.

* کمیته امداد لوازم‌التحریر افراد نیازمند را از برندهای ایرانی _ اسلامی خریداری کند

سعید حسینی مدیر نوشت‌افزارهای ایرانی _ اسلامی، می‌گوید: چندین بار برای خرید کمیته امداد امام خمینی (ره) از نوشت‌افزارهای ایرانی _ اسلامی «روشنا» پیگیری‌هایی صورت گرفت، اما در نهایت بی‌نتیجه ماند و به نتیجه شفاف نرسیدیم.

وی می‌افزاید: ما معتقد نیستیم که حتماً از برندهای «روشنا» برای افراد نیازمند خریداری شود، بلکه تقاضای ما این است که مسئولان برای خریداری لوازم‌التحریر مورد نیاز دانش‌آموزان در روز جشن عاطفه‌ها به خرید نوشت‌افزارهای ایرانی _ اسلامی توجه ویژه داشته باشند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار