امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55756
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدحسن علوی در نطق میان‌دستور خود در صحن علنی مجلس گفت:‌ دشمنان و بدخواهان ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدحسن علوی در نطق میان‌دستور خود در صحن علنی مجلس گفت:‌ دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران در سده اخیر تغییر چندانی نکرده‌اند. سیاستمداران زیادی در غرب آمده و رفته‌اند اما خوی تقلب و استیلا در میان اغلب آنها تغییری نکرده و این جوهره غرب جدید در پس همه ژست‌ها و شعارهای فریب‌دهنده است.

وی ادامه داد: ‌اما ملت ما به نسبت آن روزگار، تغییر مهمی را در خود ایجاد کرده، دشمن‌شناسی و منفعل نبودن در برابر دشمنان ازجمله ویژگی‌های انقلاب اسلامی است.

عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: اگر نهضت مشروطه در فرآیندی 15-10 ساله از سوی انگلیسی‌ها مصادره شد و دولت کودتایی و خودکامه رضاخانی بر جای آن نشست و انتخابات جمهوریت به مدت 54 سال رسما تعطیل شد، اکنون ایران جدید در 35 سالگی خود انتخابات باشکوهی را برگزار کرد. تبادل قدرت و مسئولیت در آن با آرامش کامل انجام شد. این بر خلاف میل دشمنانی بود که برای به هم ریختن فضا در این انتخابات تدارک وسیعی دیده بودند.

علوی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود خواستار رسیدگی مسئولین به این مشکلات و حل آنها شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها