امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55768
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۶
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید رضا خوش‌زاد در جلسه علنی شورای شهر تهران ضمن ارائه گزارش عملکرد سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اظهار داشت: سازمان ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید رضا خوش‌زاد در جلسه علنی شورای شهر تهران ضمن ارائه گزارش عملکرد سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اظهار داشت: سازمان آتش‌نشانی 39 شهید تقدیم مردم کرده که 22 نفر از آنها برای حریق و حوادث بوده است؛ در حال حاضر 103 ایستگاه آتش‌نشانی در تهران وجود دارد که تا پایان سال 10 ایستگاه دیگر به آنها اضافه می‌شود و امیدواریم تا پایان سال 93 این تعداد 120 ایستگاه برسد هرچند با توجه به بافت تهران به 150 ایستگاه نیاز داریم.

وی افزود: ارتقاء تجهیزات و توان عملیاتی برای ما بسیار مهم بود و در این راستا توانستیم خودروهای مدرن و روز دنیا را به کار گیریم. همچنین ماموران آتش‌نشانی در کمتر از 45 ثانیه از زمان به صدا در آمدن زنگ از ایستگاه خارج می‌شوند، متوسط زمان رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه نیز 4 دقیقه و 26 ثانیه است.

وی ادامه داد: بزرگترین مرکز آموزش بین‌المللی آتش‌نشانی نیز آبان‌ به بهره‌برداری می‌رسد همچنین اقداماتی را در جهت افزایش سطح معیشت کارکنان انجام داده‌ایم و به دنبال نهادینه کردن فرهنگ ایمنی با شعار «هر خانواده یک آتش‌نشان» بوده‌ایم.

خوش‌زاد اضافه کرد: آموزش بیش از 15 هزار آتش‌نشان داوطلب توسط سازمان آتش‌نشانی انجام شده که تعداد این افراد بین سالهای 89 تا 91 افزایش 121 درصدی داشته است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران همچنین گفت: 125 خانه ایمنی در حال سازماندهی است تا بتوانیم در غالب محله محوری طرح ایمن‌سازی را دنبال کنیم، مفتخرم بگویم که سطح رضایتمندی مردم از سازمان آتش‌نشانی در سامانه 1888 بالا رفته و رتبه اول رضایتمندی را دارد چنانکه بیش از 85 درصد مردم از خدمات آتش‌نشانی راضی هستند.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها