امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5577
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 101
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این بخشنامه که در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر صادر شده، آمده ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این بخشنامه که در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر صادر شده، آمده است:
تقارن انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهرها در سال حماسه سیاسی و اقتصادی، وظیفه اقشار جامعه ایران اسلامی بخصوص نخبگان را سنگین‌تر و حساس‌تر کرده است. لذا امید است مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی درسطح سازمان مرکزی، مناطق، سازمان سما، واحدها، مرکز و آموزشکده‌ها ضمن رعایت مفاد بخشنامه حاضر، با تدبیر و تصمیم گیری درست و بجا شرایط و بستر مناسب برای گذر از این مرحله حساس تاریخی را فراهم سازند و سیاست‌ها و چارچوب کلی تدوین شده در ذیل را بخوبی تبیین کنند.
* واحدها در خصوص حضور حداکثری و بصیرت افزایی قشر دانشگاهیان برنامه‌های خود را پس از طرح و تصویب در شورای هماهنگی واحد اجرا کنند و در این زمینه استفاده از راهنمایی و ارشادات دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نیز توصیه می‌شود.
* صرفا تشکل‌های سیاسی اسلامی و بسیج در واحدهای دانشگاهی می‌توانند در چارچوب ضوابط و مقررات و پس از اخذ مجوز از هیئت نظارت و مبادی ذیربط از کاندیداها جهت سخنرانی دعوت به عمل آورند و هیچ یک از روسای واحدها و مناطق و دیگر مسئولان حق دعوت از کاندیداها یا اعلام طرفداری و تبلیغ برای آنها را ندارند.
* معاونان، مشاوران، مدیران‌کل و مسئولان سازمان مرکزی و سازمان سما و روسای مناطق، واحدها، مراکز و آموزشکده‌ها در صورتی که کاندیدای شورای شهر یا ریاست‌جمهوری شوند باید در زمان مقرر رسمی برای تبلیغات تا اعلام نتایج انتخابات اقدام به اخذ مرخصی نمایند.
* معاونان، مشاوران، مدیران‌کل و مسئولان سازمان مرکزی و سازمان سما و روسای مناطق، واحدها، مراکز و آموزشکده‌ها اجازه تبلیغ یا فعالیت به نفع کاندیدایی را ندارند و مصرانه باید از هرگونه عمل که شائبه نقض این موضوع را داشته باشد جلوگیری کنند و در صورتی که تمایل به همکاری با ستادهای انتخاباتی هر یک از کاندیداها را داشته باشند باید قبل از شروع همکاری استعفای خود را به مسئول مستقیم و بلافصل خود ارائه دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها