امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55770
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۶
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، احمد مسجدجامعی رئیس شورا با اشاره به اینکه امروز، روز دحوالارض است، شعری از مولوی خواند. همچنین علیرضا دبیر کسب ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، احمد مسجدجامعی رئیس شورا با اشاره به اینکه امروز، روز دحوالارض است، شعری از مولوی خواند.

همچنین علیرضا دبیر کسب مقام اول آسیا توسط تیم قایقرانی را تبریک گفت. مجتبی شاکری نیز پیشنهاد کرد با توجه به اهمیت کمیسیون‌ها دستور جلسه مربوط به این موضوع در جلسه بعدی بررسی شود و به این پیشنهاد رأی آورد.

 در ابتدای جلسه امروز اسماعیل دوستی عضو شورای شهر تهران نطق پیش از دستوری ایراد کرد که طی آن از عملکرد دولت در سفر اخیر رئیس جمهور به سازمان ملل تقدیر کرد.

همچنین مسجدجامعی با تبریک اول مهر اجازه داد گل و بن کتاب بین اعضای شورای شهر توسط مسئولان اداره آموزش و پرورش تهران توزیع شود.

در ادامه جلسه علی یزدیخواه مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گزارشی در آغاز سال تحصیلی و فعالیت‌های دستگاه متبوع خود به این مناسبت ارائه کرد.

ارائه گزارش مسئول ستاد هماهنگی انجمن‌های شورای عالی شهر تهران در خصوص فعالیت‌ها و عملکرد این ستاد دستور جلسه دیگر شورا بود که نوبت بررسی آن نرسید.

در جلسه امروز دو فوریت طرح الزام شهرداری تهران به نامگذاری ایستگاه مترو، واقع در میدان نوبنیاد به نام سرداران شهید اسلام و طرح و اجرای یادمان در محل سقوط هواپیما با اصلاحاتی به تصویب اعضای شورای شهر رسید.

همچنین دو فوریت طرح حفاظت از پارک پردیسان رأی نیاورد و مقرر شد، این طرح به صورت عادی بررسی شود.

در ادامه جلسه خوش‌زاد مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، ارائه گزاریش از فعالیت‌ها و عملکرد این سازمان به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش‌نشانی پرداخت.

پس از ارائه این گزارش تعدادی از ماموران آتش‌نشانی تندیس‌های یادبودی بین اعضای شورای شهر توزیع کردند.

همچنین علی اکبری کشتی‌گیر آتش‌نشان که در جلسه امروز حاضر شده بود توسط ورزشکاران شورا شامل دبیر، جدیدی و حسین رضازاده مورد تقدیر قرار گرفت و با آنان عکس یادگاری انداخت.
هادی ساعی تنها غایب جلسه امروز بود.

دوستی در پایان جلسه به مدیرمسئول روزنامه همشهری درباره انعکاس مشروح اخبار شورای شهر و همچنین به اداره برق درباره تأمین برق خیابان سرو غربی و شرقی در منطقه سعادت‌آباد تذکر داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار