امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55774
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، جمیل کاظم سخنگوی تیم گفت‌وگو کننده احزاب و جمعیت‌های مخالف گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، جمیل کاظم سخنگوی تیم گفت‌وگو کننده احزاب و جمعیت‌های مخالف گفت: مخالفان مولفه‌ای برای از سرگیری مشارکت خود در گفت‌وگوهای ملی نمی بینند و نشانه های مثبتی وجود ندارد که آنها را به سمت تغییر تصمیم خود در تعلیق مشارکت در این گفت‌و‌گوها سوق دهد.

وی افزود: تصمیم کنونی مخالفان عدم حضور در جلسه هفته جاری است و این بدان معناست که مخالفان برای دومین هفته متوالی در این جلسات حاضر نخواهند بود.

کاظم علت ادامه تعلیق مشارکت مخالفان در جلسات گفت‌وگوها را تداوم و تشدید اقدامات امنیتی علیه آنها و احکام صادره علیه فعالان سیاسی و عدم تحقق هیچ یک از خواسته های مردمی دانست.

وی اشاره کرد: چیز جدیدی در گفت‌وگوها نیست و لازم است که گفت‌وگوها از این وضعیت خارج شده و در فضای درستی قرار بگیرد اما فضای کنونی، مشوقی برای ادامه گفت‌وگوها نیست.

کاظم تصریح کرد: توپ اکنون در زمین رژیم است که همچنان بر گزینه و راهکار امنیتی روز افزون پافشاری می کند که نشانه‌های این راهکار امنیتی مشهود است و از جمله آنها، محاکمه مخالفان و سلب تابعیت از آنها و اعمال تعبیض و تشدید اقدامات امنیتی می باشد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار