امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55810
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 65
محمد حسین آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

محمد حسین آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از سایت فردو، گفت: فعالیت سایت فردو موجب موفقیت‌های گسترده ایران در عرصه هسته‌ای شده است.
وی با بیان اینکه اعضای کمیسیون امنیت ملی از فعالیت سایت فردو ابراز رضایت کرده‌اند، گفت: در بازدیدی که اعضای کمیسیون امنیت ملی از سایت فردو داشتند از بخش‌های مختلف این سایت بازدید کردند.
عضو کمیسیون امنیت ملی با تاکید بر اینکه غنی سازی حق ملت ایران است، گفت: ملت ایران هیچگاه از حق هسته‌ای خود کوتاه نیامده و نخواهند آمد لذا سایت فردو همچون گذشته فعالیت خود را ادامه خواهد داد.
آصفری همچنین گفت: قرار نیست سایت فردو تعطیل شود، ایران از حق هسته‌ای خود با فشار دیگران کوتاه نخواهد آمد لذا همگان می‌دانند که غیر ممکن است که فعالیت سایت فردو متوقف شود.
وی با بیان اینکه سایت‌ فردو پیشرفت‌های خوبی داشته است، تصریح کرد: غنی سازی اورانیوم در سایت فردو همچنان ادامه دارد و هیچ خللی در این باره وجود ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها