امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55813
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۶
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ظهر امروز سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی و سرلشکر عبدالغنی ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ظهر امروز سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی و سرلشکر عبدالغنی الهامل رئیس پلیس الجزایر با هم دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار رئیس پلیس الجزایر ضمن ابراز خوشحالی و خرسندی از حضور در ایران، ایران را ملتی عزیز برای مردم الجزایر عنوان کرد.

وی بر همکاری‌های مشترک در چارچوب‌های معین تأکید کرد و افزود: امیدواریم این همکاری‌ها منجر به تبادل اطلاعات و تجربیات مشترک میان دو کشور شود.

سرلشکر الهامل خاطرنشان کرد: دو کشور با تهدیدات و خطرات مشترکی مواجه هستند که با همکاری‌های مشترک در پی رفع آنها هستیم.

فرمانده ناجا نیز ضمن خوشامد به همپای الجزایری خود بر همکاری‌های مشترک در زمینه‌های جرایم سایبری و جرایم بین‌الملل با الجزایر تأکید کرد.

احمدی‌مقدم افزود: امیدواریم جلسات مشترک میان ایران و الجزایر به ایجاد رابطه محکم و قوی بیانجامد و در پایان سفر شاهد امضای تفاهمنامه‌های مشترک برای همکاری‌هایی میان دو پلیس باشیم.

به گزارش خبرنگار فارس، رئیس پلیس الجزایر در ادامه سفر خود از نیروی انتظامی و تجهیزات آن بازدید می‌کندو کار گروه‌های مشترک و تخصصی میان پلیس‌های دو کشور برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها