امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55826
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۸
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه اسکای‌نیوز، هزاران نفر از معلمین انگلیسی در اعتراض به وضعیت پرداخت دستمزدها، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه اسکای‌نیوز، هزاران نفر از معلمین انگلیسی در اعتراض به وضعیت پرداخت دستمزدها، مزایا و وضعیت بد کاری، دست به اعتصاب یک روزه زدند.

این اعتصاب موجب تعطیلی کامل یا بخشی مدارس چهار منطقه از انگلیس شده و به تبع آن ده‌ها هزار دانش‌آموز امروز نتوانستند در کلاش حاضر شوند.

اعتصاب روز سه‌شنبه را «اتحادیه ملی معلمین» (NUT) و «اتحادیه معلمین زن و انجمن مدیران مدارس» (NASUWT) که دو اتحادیه بزرگ معلمین انگلیسی هستند، ترتیب داده‌اند.

بر اثر این اعتصاب، مدارس 49 حوزه محلی در شرق، شرق میدلندز، غرب میدلندز، یورکشایر و هامبرساید، تحت تاثیر قرار گرفته‌اند.

«کرسی کیتس» دبیرکل NASUWT می‌گوید: اعتصاب آخرین چیزی است که می‌توانیم به آن متوسل شویم. معلمین هیچ جاره‌ای ندارند جز اینکه ناراحتی و خشم خود را از اینکه نگرانی‌های واقعی آن‌ها نادیده گرفته می‌شود، ابراز کنند.

معلمین انگلیسی عضو این دو اتحادیه پیشتر هم اعتصاب‌هایی را انجام داده بودند. اولین مورد از دور جدید اعتصاب‌ها روز 27 ژوئن انجام شد و قرار است اعتصابی دیگر نیز روز 17 اکتبر انجام شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها