امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 27
۰۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55828
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۸
تعداد بازدید: 79
به گزارش فارس، نتایج نظرسنجی انجام شده توسط شبکه تلویزیونی «سی ان ان» و مرکز تحقیقاتی « او آر سی» نشان می دهد که بیشتر مردم آمریکا قانونگذاران ...

به گزارش فارس، نتایج نظرسنجی انجام شده توسط شبکه تلویزیونی «سی ان ان» و مرکز تحقیقاتی « او آر سی» نشان می دهد که بیشتر مردم آمریکا قانونگذاران جمهوریخواه کشورشان را در مقایسه با «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا، مقصر تعطیلی دولت واشنگتن می‌دانند.

این نظرسنجی که طی روزهای جمعه تا یکشنبه هفته جاری صورت گرفته است، نشان می دهد که 46 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که نمایندگان جمهوریخواه کنگره مقصر تعطیلی دولت هستند و در مقابل 36 درصد دیگر نیز اوباما را در مقایسه با جمهوریخواهان مقصرتر می‌دانند.

در این بین، 13 درصد دیگر نیز معتقدند که هم اوباما و هم جمهوریخواهان عامل تعطیلی دولت هستند.

نتایج این نظرسنجی شبیه نتایج نظرسنجی است که هفته گذشته توسط روزنامه آمریکایی «نیویورک تایمز» و شبکه خبری «سی بی اس» انجام شد؛ در این نظرسنجی مشخص شد که 44 درصد از مردم آمریکا جمهوریخواهان را عامل تعطیلی دولت معرفی کردند و 35 درصد دیگر اوباما را مقصر دانستند.

بر اساس این خبر، وقتی از مردم آمریکا این سؤال پرسیده شد که از دیدگاه آنها اوباما در طول درگیری های بودجه ای اخیر دولت واشنگتن، مثل یک فرد بزرگسال مسئول رفتار کرده است و یا غیر منطقی، 49 درصد اعلام کردند که اوباما مسئولانه برخورد کرده است و 47 درصد عملکرد رئیس جمهور آمریکا را غیر منطقی خواندند.

وقتی همین سؤال از مردم آمریکا درباره قانونگذاران کنگره این کشور پرسیده شد،‌ 69 درصد عملکرد جمهوریخواهان را غیر منطقی توصیف کردند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها