امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55830
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۱
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، «خاطرات دکتر زرین تاج کیهانی دوست» عنوان یکی از جدیدترین کتاب‌هایی است که مرکز امور زنان ریاست جمهوری منتشر کرده ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، «خاطرات دکتر زرین تاج کیهانی دوست» عنوان یکی از جدیدترین کتاب‌هایی است که مرکز امور زنان ریاست جمهوری منتشر کرده است.

کیهانی دوست که فوق تخصص بیماری های اعصاب و روان کودکان را دارد و هم اینک در بیمارستان ولی عصر(عج) مشغول به کار است از زنان پزشکی بوده  که در دوران 8 سال دفاع مقدس در جبهه‌ها حضور داشته و به درمان مجروحان و بیماران می‌پرداخته است. جامعه پزشکی امروز ما این دکتر فرهیخته را با مقالات علمی و فعالیت‌های پزشکیش می‌شناسد اما کتابی که اخیرا درباره او و با تدوین فریبا انیسی منتشر شده است، بخش دیگری از فعالیت‌های یکی از بانوان فرهیخته و دلاور کشورمان را نشان می‌دهد که تا کنون گفته نشده بود و به تبع عموم مردم هم آن را نشنیده بودند.

خاطرات این کتاب دسته بندی شده است و از زمان کودک شروع می‌شود و تا رحلت امام ادامه پیدا می‌کند. بخش انتهایی کتاب هم خاطرات سفر به انگلیس برای ادامه تحصیل و بازگشت به ایران است. بخش مهمی از این کتاب را هم بخش از نگاه دوستان تشکیل می‌دهد که خاطرات مریم کاظم زاده، سردار حسین همدانی، فریده فیض بخش، خواهر امدادگر تارینگو و اقدس بی همتایی است که بیان خاطرات خود از این پزشک می‌پردازند.

مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری این کتاب را در 192 صفحه با قیمت 7 هزار تومان منتشر کرده است. علاقه مندان برای تهیه کتاب می‌توانند با شماره تلفن 64453162و 3 تماس بگیرند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها