امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55833
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۱
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس سازمان صداوسیما در جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی گزارشی از آخرین آرایش رسانه‌ای در سطح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس سازمان صداوسیما در جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی گزارشی از آخرین آرایش رسانه‌ای در سطح ملی و جهانی را ارائه کرد.

ضرغامی با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های کلان برای راه اندازی 143 شبکه به زبان فارسی و قومیت‌های داخلی جمهوری اسلامی، گفت: هراس نظام استکبار از نفوذ پرشتاب انقلاب اسلامی در سرتاسر جهان باعث شد که آنان بی‌محابا به شبکه‌های جمهوری اسلامی هجوم برده و با قطع این رسانه‌ها از روی ماهواره‌های جهانی، مانع تأثیرگذاری بیشتر آنان شوند.

رئیس رسانه ملی گفت: امپراطوری عظیم رسانه‌ای استکبار، با وجود برخورداری از 3 هزار شبکه تلویزیونی روی 31 ماهواره قابل دریافت در فضای جمهوری اسلامی، ناامید از تأثیرگذاری روی ملت ایران تلاش می‌کند با نفوذ در میان جامعه هنری و رسانه‌ای داخل کشور از ظرفیت‌های آنان در پیشبرد اهداف خود استفاده کنند.

ضرغامی افزود: درخواست‌های مستمر و مکرر نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی برای تکمیل پوشش شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی در سراسر کشور حاکی از نیاز عمومی و خاص بر حق مردم در استفاده از همه شبکه‌های جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان این نشست با تشکر از گزارش ارائه شده، بر ضرورت همکاری و مساعدت همه دستگاه‌های ذی‌ربط، در تقویت نظام رسانه‌ای کشور و مقابله مؤثر با سیاست‌های استکباری در این عرصه تأکید کرد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها