امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55849
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 34
سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از سایت فردو گفت: متخصصان ایرانی با استفاده از ظرفیتهای بومی، صنعت هسته‌ای را تا به اندازه‌ای پیش برده‌اند که کشور ما هر درصدی از غنی‌سازی که برای استفاده صلح‌آمیز نیاز داشته باشد می‌تواند انجام دهد.

وی افزود: بیش از 95 درصد قطعات مربوط به صنعت هسته‌ای ما در داخل تولید می‌شود و در این عرصه نیازی به خارج از کشور وجود ندارد. سایت فردو یک افتخار ملی است و فعالیت آن با قدرت ادامه پیدا می‌کند و هیچ نوع تعلیق، تعطیلی و محدودیت در فعالیتهای هسته‌ای در دستور کار نیست.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: اطلاعات مقامات آمریکایی در خصوص فعالیتهای هسته‌ای ایران بسیار محدود است و به عنوان مثال وزیر خارجه آمریکا در حالی خواستار بازدید بازرسان آژانس از سایت هسته‌ای فردو شده است که دوربینهای آژانس در بخشهای مختلف سایت نصب شده و آژانس مستقیما فعالیتهای سایت را رصد می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار