امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55850
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 77
مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به ...

مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به سخنان شب گذشته رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر اینکه گزینه‌های نظامی در مورد ایران هنوز روی میز است، گفت:‌ این سخنان بازگشت اوباما به اصل خویش است.

وی با بیان اینکه اظهارات شب گذشته اوباما ماهیت آمریکایی‌ها را نشان می‌دهد، تصریح کرد: اگر آمریکایی‌ها بر خلاف این اظهارات سخن بگویند جای تعجب دارد.

رحماندوست اضافه کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات اخیر بذل و بخشش فراوانی نسبت به آمریکایی‌ها کرده است که به نظر می‌رسد تا همین مقدار بایستی بماند تا شاهد گام‌های عملی آمریکا باشیم.

وی لغو تحریم‌ها را گام عملی آمریکا در زمینه برقراری رابطه دوستانه با ایران دانست و گفت: تا آمریکایی‌ها گامی عملی و مثبت در مواجهه با ایران برندارند نباید ما روابط‌مان را با آنها گسترش دهیم.

این نماینده مردم در مجلس به دیدار امشب وکلای ملت با رئیس‌جمهور اشاره کرد و گفت:‌ اگر زمینه فراهم شود مواضع خود در خصوص آمریکا و برقراری رابطه با این کشور را در جلسه بیان خواهیم کرد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها