امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55854
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 41
محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ادعاهای اخیر  محمد خاتمی مبنی بر سازماندهی شده بودن تجمع صورت گرفته در زمان بازگشت رئیس جمهور از نیویورک گفت: موضوع نقد مورد قبول بوده و ما به هر کسی برای نقد هر موضوعی حق می‌دهیم.
وی با بیان اینکه نباید به کسانی که به موضوعی انتقاد دارند اتهام زد، تصریح کرد: این درست نیست که تجمع کنندگان آن روز مقابل فرودگاه را سازماندهی شده بنامیم.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه این گفتمان به هیچ عنوان مورد قبول نیست، اظهار داشت: با گفتار تند که بوی افراطی‌گری می‌دهد نمی‌توان دیگران را متهم کرد، بلکه باید شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم که گروه‌های مختلف بتوانند یکدیگر را نقد کنند.
جوکار ادامه داد: اگر قرار باشد یک طرف قضاوت کنیم راه تخطئه دیگران باز می‌شود.
وی با بیان اینکه در هر موضوعی که پیش می‌آید عده‌ای موافق بوده و عده‌ای نیز مخالف هستند، تصریح کرد: در روز بازگشت آقای روحانی عده‌ای به نفع وی شعار می‌دادند و عده‌ای نیز شعارهای انقلابی نظیر مرگ بر آمریکا را مطرح می‌کردند و هیچ تعرضی به آقای روحانی صورت نگرفت.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با محکوم دانستن هر گونه تعرض فیزیکی به مسئولان خاطر نشان کرد: نمی‌شود در موضوعی همه موافق باشند و ما به گفتمان نرم و جایگاه آن در دیپلماسی معتقدیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها