امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55857
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، طی حکمی از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، طی حکمی از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر علیرضا دلاوری به عنوان مشاور وزیر و رئیس دبیرخانه سیاستگذاری سلامت منصوب شد.
به گزارش وب‌دا، متن این حکم به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر علیرضا دلاوری
عضو محترم هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران
سلام علیکم؛
نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان مشاور وزیر و رئیس دبیرخانه سیاستگذاری سلامت منصوب می‌شوید تا با اتکال به خداوند متعال، استفاده از توان و ظرفیت خبرگان سلامت و انجمن‌های علمی و با توجه به اسناد بالادستی و برنامه ارائه شده اینجانب به مجلس محترم شورای اسلامی، نسبت به یکپارچگی، ساماندهی و نهادینه کردن نقش و وظایف قانونی وزارت به عنوان سیاستگذار و ناظرعالی سلامت در کشور و همچنین سیاستگذار، برنامه‌ریز و ناظر بخش سلامت، دیده‌بانی سلامت، برنامه‌ریزی و پیگیری همکاری‌های بین‌بخشی و فرابخشی، مشارکت مردم و دستگاه‌ها و نهادهای مختلف و برنامه‌ریزی برای ارتقاء ظرفیت استان‌ها به منظور استقرار نظام نامه مدیریت سلامت همه جانبه استان اقدام نمایید. در ضمن برای تحقق اهداف و برنامه‌ها، به جناب عالی اجازه خرید خدمت اشخاص حقیقی و حقوقی خارج از وزارت در چارچوب مقررات مربوط اعطا می‌شود.

امید است در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال‌گرایی، منشور اخلاقی و برنامه دولت تدبیر و امید در خدمت و ارتقاء همه جانبه سلامت مردم شریف ایران اسلامی موفق باشید.

                                                                                         دکتر سیدحسن هاشمی
                                                                                  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها