امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55868
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۸
تعداد بازدید: 42
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری «الشروق آنلاین»، جنبش تمرد تونس اعلام کرد که فردا فعالیت های اعتراض آمیزی را تحت شعار "خشم جوانان" برای درخواست ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری «الشروق آنلاین»، جنبش تمرد تونس اعلام کرد که فردا فعالیت های اعتراض آمیزی را تحت شعار "خشم جوانان" برای درخواست جهت سرنگونی دولت اسلام گرای النهضه برگزار می کند.

منعم الماجری، هماهنگ کننده کل جنبش تمرد تونس در این باره گفت: این فعالیت های اعتراض آمیز فردا از مقابل سالن آمفی تئاتر در خیابان الحبیب بورقیبه در مرکز شهر تونس به سمت میدان القصبه برگزار خواهد شد که مقر دولت تونس در آنجا قرار دارد.

وی افزود: بسیاری از سازمان های جوانان از جمله جنبش «خنقتونا»، اتحادیه کل دانشجویان تونس و اتحادیه بیکاران در این فعالیت های اعتراض آمیز شرکت خواهند کرد که هدف از آن سرنگونی دولت و مجلس ملی موسسان و همه نهادهای نشات گرفته از آن از جمله نهاد نخست وزیری و ریاست جمهوری است.

جنبش تمرد تونس در ماه ژوئیه گذشته در پی موفقیت جنبش تمرد مصر در سرنگون کردن محمد مرسی رئیس جمهور این کشور اعلام موجودیت کرد.

بنیانگذاران جنبش تمرد تونس اعلام کرده‌اند که توانسته‌اند بیش از یک میلیون امضا جمع کنند و خواهان تشکیل دولت نجات ملی و برگزاری انتخاباتی آزاد و سالم در نزدیک ترین زمان ممکن هستند اما دولت اسلام گرای النهضه خواستار کامل شدن روند دوره انتقالی است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها