امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55870
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۸
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، گردان‌های شهدای الاقصی جنایت‌های رژیم اشغالگر علیه ملت بی‌دفاع فلسطین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، گردان‌های شهدای الاقصی جنایت‌های رژیم اشغالگر علیه ملت بی‌دفاع فلسطین را که آخرین آن شب گذشته شهادت «هویشل اسماعیل ابوهویشل» توسط نظامیان صهیونیست در شهرک بیت حانون شمال نوار غزه بود، محکوم کرد. 

گردان‌های شهدای الاقصی در بیانیه‌ خود تاکید کرد: رژیم اشغالگر صهیونیستی که پایبندی خود به آتش‌بس امضا شده پس از جنگ 8 روزه علیه غزه را اعلام کرده است، همچنان به جنایت‌های وحشتناک خود علیه ملت بی‌دفاع فلسطین ادامه می‌دهد و در همه شهرها و محله‌های نوار غزه، کرانه باختری و قدس اشغالی خون فلسطینیان و سرزمین و مقدسات آن را مباح کرده است و به تیراندازی روزمره به سمت کشاورزان و ماهیگیران در نوار غزه ادامه می‌دهد در حالی که عملیات‌های ترور در کرانه باختری و اقدامات تحریک آمیز و یورش‌های مستمر به مسجدالاقصی و یهودی‌سازی قدس اشغالی نیز همچنان ادامه دارد.

در این بیانیه از همه گروه‌های ملی و اسلامی خواسته شده است تا به مسئولیت دینی، ملی و اخلاقی خود عمل کرده و در توافقنامه آتش‌بس امضا شده با رژیم اشغالگر تجدیدنظر کنند زیرا این توافقنامه دیگر نیازهای ملت فلسطین را که حتی دفاع از خویشتن نیز بر این ملت ممنوع شده است، برآورده نمی‌سازد.

این گردان‌ها همچنین تاکید کرد که به اجماع ملی برای حفظ کرامت ملت فلسطین و تضمین حیات کریمه برای آن پایبند است اما با این حال هرگز توافقنامه‌هایی را که ریختن خون فلسطینیان را مباح می‌داند، هرگز نمی‌پذیرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها