امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55876
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۰
تعداد بازدید: 141
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اسماعیلی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه شورای سیاست‌گذاری جشنواره ملی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اسماعیلی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه شورای سیاست‌گذاری جشنواره ملی صنعت چاپ که صبح امروز در محل دفتر معاونت امور فرهنگی ارشاد  برگزار شد، بیان داشت: امیدوارم این جشنواره فتح بابی در جهت ارائه توانمندی‌های صنعت چاپ و بسته‌بندی بوده و به ارتقاء جایگاه این صنعت بیانجامد.

در این جلسه احمد علمشاهی، مدیرکل دفتر امورچاپ نیز ضمن ارائه گزارش اجمالی از اقدامات صورت گرفته در سیزدهمین دوره جشنواره ملی صنعت چاپ، گفت: افزایش 50 درصدی آثار رسیده به بخش مسابقات تخصصی رشد رو به جلو در این حوزه  و اعتماد بدنه صنعت چاپ به این جشنواره را نشان می‌دهد.

وی همچنین گزارشی نیز از مسابقات فرهنگی وزرشی ارائه کرد و افزود: این حرکت ورزشی و فرهنگی نیز از یازدهم شهریور با حضور اهالی صنعت چاپ شروع شد و هفته آینده با برگزاری مراسمی اختتامیه خود را شاهد خواهد بود.

در ادامه علی اسماعیلی نیز ضمن تشکر از اعضای شورا، بیان کرد: تمامی اقدامات صورت گرفته رسالتی بر دوش بنده و همکارانم بوده است؛ و یقین داشته باشید با تمام جدیت دنبال شده است.

رئیس شورای سیاستگذاری صنعت چاپ خاطر نشان کرد: صنعت چاپ باید بنای همه فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی و اقتصادی کشور باشد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها