امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55896
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 27
حمیدرضا ترقی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ادعاهای اخیر محمد خاتمی مبنی ...

حمیدرضا ترقی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ادعاهای اخیر محمد خاتمی مبنی بر سازماندهی شده بودن تجمع مخالفان در زمان بازگشت رئیس‌جمهور از نیویورک اظهار داشت: کسانی که در فتنه‌های 78 و 88 و بحران‌های دوران اصلاحات نقش اصلی را داشتند و مقصر هستند نباید این نوع مسائل را طرح کنند، چرا که صلاحیت اظهارنظر در این مسائل را ندارند.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح‌کرد: کسانی که خود بحران‌زا و بحران آفرین در 8 ساله اصلاحات و همچنین در فتنه 78 و 88 بودند و مصالح جزئی را در کشور به بحران تبدیل کردند نمی‌توانند در این مسائل اظهارنظر کنند.

وی یادآور شد: این اظهارنظر حاکی از این است که تلاش جدیدی برای ایجاد بحران‌های ساختگی در جامعه در حال شکل‌گیری است تا بتوانند با طرح این نوع مسائل فضای کشور را به گونه‌ای تغییر دهند که در آن نقاط ضعف یا اقدامات پشت پرده اصلاح‌طلبان برای عبور از اعتدال و به دست گرفتن قدرت توسط اصلاح طلبان را هموار کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها