امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55899
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۶
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، این متهم که با جعل عنوان‌های مختلف اقدام به کلاهبرداری از 25 شهروند اسفراینی کرده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، این متهم که با جعل عنوان‌های مختلف اقدام به کلاهبرداری از 25 شهروند اسفراینی کرده بود، از سوی پلیس دستگیر شد.

بنا به گفته فرمانده انتظامی خراسان شمالی، این فرد با معرفی خود با عناوین مختلف اقدام به کلاهبرداری از شهروندان اسفراین کرده بود.

صفوه‌الله امام‌وردی محمدی امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: متهم یاد شده با بهانه ارائه تسهیلات از مردم اقدام به دریافت وجوه و سپس ترک محل می‌کرد.

وی با بیان اینکه این متهم دارای سابقه نیز بوده است، از عموم مردم خواست تا نسبت به شیوه‌های کلاهبرداری این قبیل افراد هوشیار باشند.

به گزارش فارس، متهم یاد شده همچنین اقدام به جعل عناوین و کلاهبرداری به سایر شیوه‌ها می‌کرد که سرانجام با شکایت مردم و پیگیری‌های پلیس به چنگال قانون گرفتار شد.

دستگیری این مرد هزار چهره در اسفراین در حالی است که سه ماه قبل نیز فردی با سوءاستفاده از عناوین مختلف از دختران دم بخت در بجنورد کلاهبرداری می‌کرد.

فرد یاد شده که با تلاش پلیس آگاهی دستگیر و تحویل مقامات قضایی استان شده، تبحر خاصی در جعل مدارک داشته و با عناوینی چون، وکیل، دکتر، مهندس و تاجر از دختران دم بخت و جویای کار به انحای مختلف کلاهبرداری می‌کرد.
انتهای پیام/63002/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار