امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55900
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۶
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، همزمان با روز جهانی ناشنوایان ظهر امروز به همت سازمان آب و فاضلاب منطقه 6 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، همزمان با روز جهانی ناشنوایان ظهر امروز به همت سازمان آب و فاضلاب منطقه 6 (جنوب تهران) جشن آغاز سال تحصیلی جدید دانش‌آموزان ناشنوای جنوب تهران برگزار شد.

این گزارش حاکی است، این آئین با حضور حدود 150 دانش آموز ناشنوا و نابینای  مدارس استثنایی حضرت عبدالعظیم (ع) و الهام شهرری همراه با اجرای برنامه نمایشی شاد و موزیکال برگزار شد و دانش‌آموزان ناشنوا و نابینا در فضایی شاد و کودکانه پیام‌های آب و صرفه‌جویی را با چشم دل و گوش جان شنیدند و شعارهای صرفه‌جویی را زمزمه کردند.

این جشن به یادماندنی با شور و نشاط وصف ناشدنی کودکان و دانش آموزان ناشنوا و نابینا و اجرای موفق گروه نمایش اولی و آخری همراه بود که مورد توجه ویژه حاضران به ویژه اولیای دانش‌آموزان واقع شد.

علی‌ اکبر قربان خان معاون در آمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب منطقه 6 و افشین خانی مدیر ناحیه شهرری میهمانان ویژه این جشن بودند که به‌همراه مرتضی میرآبادی مدیر روابط عمومی منطقه هدایای ویژه تبلیغاتی و آموزشی شامل سی‌دی آموزشی، کتاب آب و خواب، دفتر نقاشی و ... را به دانش‌آموزان اهداء کردند.

حضور عروسک قطره و عروسک گردانی و اجرای مسابقه با موضوع مصرف بهینه آب از بخش‌های جانبی این جشن بود.
انتهای پیام/2462/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها