امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55903
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۶
تعداد بازدید: 179
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی کشور ظهر امروز در حاشیه راه‌اندازی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی کشور ظهر امروز در حاشیه راه‌اندازی این پایگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال به همت کمیته امداد امام خمینی طرح تکریم از سالمندان نیازمند به صورت پایلوت در چهار استان کشور راه‌اندازی می‌شود.

سعید ستاری افزود: این طرح از امروز و به مناسبت روز جهانی سالمند به صورت همزمان در استان‌های تهران، مرکزی، خراسان شمالی و یزد کلید خورد و طی آن ثبت‌نام از حامیان طرح آغاز شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه این استان‌ها از پیرترین استان‌های کشور به شمار می‌روند امیدواریم اجرای آزمایشی طرح حمایت از سالمندان نیازمند با موفقیت‌های خوبی همراه باشد تا در سایر استان‌ها نیز به اجرا در آید.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی کشور تاکید کرد: امیدواریم با اجرای این طرح شاهد مشارکت بالای خیرین در حل مشکلات اقتصادی، بهداشتی و درمانی سالمندان نیازمند کشور باشیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی نیز با اشاره به پایگاه طرح حامیان سالمند در اراک گفت: این مرکز با هدف رفع نیاز محرومان به‌ عنوان پل ارتباطی خیران با نیازمندان در کمک‌ رسانی بهتر به آنها ایجاد شده است.

محسن ولیئی اظهار داشت: در کشور طی شش ماهه سال‌جاری راه‌اندازی بیش از هزار و 500 مرکز نیکوکاری پیش‌بینی شده که 750 مرکز آن به ‌طور همزمان در ماه مبارک رمضان افتتاح شد.
انتهای پیام/87004/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها