امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55906
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۸
تعداد بازدید: 146
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، عمران الزعبی، وزیر اطلاع رسانی سوریه در همایشی درباره رسانه‌های ملی و چالش‌‌های پیش رو گفت: سوریه کشور ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، عمران الزعبی، وزیر اطلاع رسانی سوریه در همایشی درباره رسانه‌های ملی و چالش‌‌های پیش رو گفت: سوریه کشور بزرگ و با عظمتی است زیرا توانسته و می‌تواند که به همت ملت و رهبری خود کشوری بزرگ و عظیم باشد.

الزعبی افزود: ایده گفت‌وگو در اصل ایده دولت و کشور و رهبری سوریه بوده است و از گفت‌وگو با مخالفان واقعی استقبال می‌کنیم زیرا ما با آنها اختلافی نداریم بلکه مشکل ما با مخالفان غیر ملی است.

وزیر اطلاع رسانی سوریه افزود: مخالفان سوری مزدور سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا، ترکیه و عربستان همچنان با گفت‌وگو مخالفت می‌کنند.

وی افزود: سوریه دوستان و برادران و هم پیمانانی دارد و به هیچ وجه امکان ندارد ذلت را بپذیرد و در برابر آمریکا و غیر آمریکایی‌ها تسلیم شود.

الزعبی تاکید کرد: مردم سوریه می‌خواهند که بشار اسد رئیس جمهور سوریه باقی بماند خواه خائنان و آمریکایی‌ها بخواهند و یا نخواهند و در هر حال صندوق‌های رای تعیین کننده است.

الزعبی تاکید کرد: مخالفان جرأت رفتن به پای صندوق‌های رأی را ندارند اگر این جرأت را داشتند اوضاع به اینجا نمی‌رسید و هزاران نفر از نیروهای مسلح شهید نمی‌شدند و هزاران بیمارستان و درمانگاه با سلاح‌های سعودی و ترکیه و اسرائیلی ویران نمی‌شد.

عمران الزعبی تاکید کرد: پایداری سوریه و جانفشانی‌ها و فداکاری‌های ارتش و ملت این کشور، جهانیان را مجبور کرد به صدای سوری‌ها گوش کنند.

وی با اشاره به آسیب‌هایی که تروریست‌ها به بخش زیرساخت‌ها، رسانه‌ها و دانشمندان وارد کرده‌اند و مقاومت سوری‌ها در مقابل حملات علیه سوریه گفت: دمشق پیش از صدور قطعنامه اخیر در شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره سوریه، به سازمان منع تسلیحات شیمیایی پیوسته بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها