امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55913
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۸
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، شیخ نعیم قاسم در مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده علوم و فناوری الآفاق در بیروت گفت: ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، شیخ نعیم قاسم در مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده علوم و فناوری الآفاق در بیروت گفت: منطقه رو به آرامش و راه حل‌های سیاسی پیش می‌رود و برای همگان در سطح منطقه ای و بین المللی ثابت شده است که راه حل های نظامی و تحریم کشورها هیچ گونه نفعی نداشته و به نتیجه ای نمی رسد.

وی با اشاره به فشارهای اقتصادی علیه ایران تصریح کرد: از ایران یاد بگیرید که از سال 1979 تاکنون با جنگ، تحریم ها و محاصره های اقتصادی گسترده ای روبه رو بوده و همچنان نه می گوید و در سال 2013 مشاهده می کنیم دو سخنرانی مهم روسای جمهور ایران و آمریکا در سازمان ملل انجام شد که از نظر اهمیت در صحنه بین الملل در سطح یکدیگر بود و این نشان دهنده جایگاه و قدرت ایران در عرصه بین المللی است.

معاون دبیر کل حزب الله لبنان اظهار داشت: برخی به ما و مقاومت ایراد می گیرند که چرا در کنار ایران ایستاده است، در حالی که مخالفان مقاومت از اینکه بگویند چه کسانی از آنها حمایت می کنند، شرمسار هستند و حتی جرات علنی کردن آن را ندارند اما ما از اینکه در کنار ایران هستیم افتخار می کنیم و این را به همگان اعلام می کنیم.

وی افزود: ایران نیز افتخار می کند که از ملت ها برای مقاومت در برابر اشغالگری حمایت می کند و با دست داشتن در نابودی کشورهای منطقه مخالف است و این برای برخی کشورهای منطقه عربی و اسلامی خفت بار است که سوریه و مردمش را برای منافع خود به آتش کشیده اند، کسی منفعت سوریه را می خواهد دعوت به گفت وگو و راه حل سیاسی می کند تا ویرانی های این کشور متوقف شود و ملت سوریه آنچه را می خواهد به دور از فشارهای منطقه ای و بین المللی برگزیند.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها