امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5592
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 137
به گزارش فارس به نقل از سیلوبرکر، این کابل هند، خاورمیانه و شرق آسیا را به یکدیگر متصل کرده و ارتباطات اینترنتی و مخابراتی را بین این مناطق تسهیل می ...

به گزارش فارس به نقل از سیلوبرکر، این کابل هند، خاورمیانه و شرق آسیا را به یکدیگر متصل کرده و ارتباطات اینترنتی و مخابراتی را بین این مناطق تسهیل می کند.

این کابل 8000 کیلومتری عمان، امارات عربی متحده، هند، سری لانکا و مالزی را با کابلی که با فناوری 100G طراحی شده به یکدیگر متصل می نماید. انتظار می رود استفاده از این خدمات از سال 2014 امکان پذیر شود.

کنسرسیوم یاد شده موسوم به Bay of Bengal Gateway متشکل از Vodafone Group،  Dialog Axiat، اتصالات، Reliance Jio Infocomm، Omantel و Telekom Malaysia است.

کابل یاد شده ظرفیت ارتباطات اینترنتی و مخابراتی را به میزان چشمگیری افزایش داده و پهنای باند مناسبی را در اختیار شرکت های تجاری قرار خواهد داد. این امر با درخواست های رو به تزاید صاحبان مشاغل و همین طور کاربران خانگی تناسب دارد. شهرهایی که این کابل از آنها عبور می کند عبارتند از برکه در عمان، فجیره در امارات، بمبئی و چنای در هند، رتمالانا در سری لانکا و پنانگ در مالزی و در نهایت سنگاپور.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها