امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5595
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 202
کوروش پرند در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به وضعیت استانداردهای سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور اظهار داشت: در ...

کوروش پرند در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به وضعیت استانداردهای سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور اظهار داشت: در راستای واگذاری تهیه و تدوین استاندارد شغل و شایستگی به ادارات کل آموزش فنی و حرفه‌ای در سال‌های گذشته 1058 عنوان استاندارد آموزشی به روز رسانی و تدوین شده است.

وی ادامه داد: همچنین در سال گذشته تاکنون بیش از 174 عنوان استاندارد تهیه، تدوین و یا بازنگری شده و تعداد 1107 عنوان پودمان بین سطوح تحصیلی نیز تدوین شده است.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با بیان اینکه یکی از رویکرد‌های این سازمان به روز رسانی بانک استاندارهای آموزشی شغل و شایستگی است، گفت: استانداردهای بازنگری شده مربوط به بخش‌های، پودمان‌های بین سطوح تحصیلی، آموزش روستایی، آموزش در صنایع، شایستگی و مشاغل است.

وی تاکید کرد با توجه به اینکه بسته‌های استانداردهای آموزشی شغل و شایستگی به روز رسانی می‌شود باید کتب درسی نیز در این راستا براساس نیازهای روز تدوین شود.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها