امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55958
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۴
تعداد بازدید: 95
  احمد آریایی‌نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره ...

 
احمد آریایی‌نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه عصر امروز(سه‌شنبه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: در جلسه امروز  کلیات لایحه اصلاح بودجه 92 در بخش بهداشت و درمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه بهداشت بر هر چیزی تقدم دارد و مقدمه توسعه پایدار است، در این زمینه افزود: نباید از بودجه بخش بهداشت و درمان به هیچ وجه مبلغی کسر شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان با اشاره به سایر موارد مورد بحث امروز در جلسه کمیسیون متبوعش گفت: جهت پیشگیری از گسترش و شیوع بیماری ایدز، تشکیل کارگروهی با حضور اعضای کمیسیون های فرهنگی، آموزش و تحقیقات و بهداشت و درمان مورد بحث قرار گرفت.

آریایی نژاد در پایان گفت: اطلاعات و آگاهی‌های عمومی درباره بیماری ایذر و راه‌های مقابله با آن افزایش یابد و البته این امر مهم نیازمند همکاری و کمک روحانیت، بسیج مردمی و صداوسیما است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها