امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55959
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۴
تعداد بازدید: 65
مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس گفت: کار بررسی و تصویب لایحه اصلاح قانون بودجه سال 92 در جلسه امروز کمیسیون عمران نهایی شد و اعضای کمیسیون با رد تبصره‌های 1 و 2 ماده واحده و تبصره‌های 6 و 7 ماده 27.1 این لایحه سایر موارد را با اصلاحاتی به تصویب رساندند.
وی افزود: در ادامه طرحی در جلسه کمیسیون مطرح شد که بر اساس آن با الحاق یک تبصره به ماده 78 قانون بودجه سال 92 مبلغ صد هزار میلیارد تومان باید از سوی سازمان بنادر و دریانوردی به حساب خزانه‌داری واریز و صد در صد این مبلغ در ساخت بنادر کوچک هزینه شود.
عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: همچنین اعضای کمیسیون در جلسه امروز خود لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون تحدید مسئولیت برای دعاوی دریایی را در دستور کار خود داشتند که این لایحه نیز به تصویب اعضای کمیسیون رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها