امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55972
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۲
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد ودود حیدری در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید سازمان بسیج ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد ودود حیدری در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید سازمان بسیج دانشجویی با بیان این موضوع که به خانه اصلی خود یعنی بسیج دانشجویی برگشته‌ است، گفت: ‌اگر در فرمان تشکیل بسیج دانشجویی امام خمینی(ره) دقت کنیم متوجه می‌شویم این پیام 10 سال بعد از تشکیل بسیج مستضعفین و بعد از پایان جنگ صادر شده است.

وی افزود: ما بلندترین فرازهای عارفانه امام خمینی(ره) را در فرمان تشکیل بسیج دانشجویی مشاهده می‌کنیم که امام خمینی (ره) در این فرمان می‌فرماید: بسیجیان جهان اسلام باید به فکر تشکیل حکومت جهانی اسلام باشند، که این پیام قطعا باب جدیدی را پیش روی ما باز خواهد کرد. 

رئیس جدید سازمان بسیج دانشجویی در ادامه سخنان خود با تاکید بر این موضوع که بسیج دانشجویی با پشتوانه ارزشمند دفاع مقدس گام در جنگ نرم گذاشته است، گفت: تقوا و اخلاص موجود در بسیجیان ما در جنگ تحمیلی بود که آنان را به فرماندهان جنگ تبدیل کرد و ما نیز باید این الگو را سرمشق خود قرار دهیم.

محمدودود حیدری در پایان با اشاره به اهداف بسیج دانشجویی در دوره جدید اظهار داشت: من امیدوارم در دوره جدید با کمک دانشجویان بسیجی نقش‌آفرینی سیاسی و فرهنگی، یافتن مسیرهای میانبر علمی برای رسیدن به مرزهای دانش، اشاعه روحیه جهادی و خدمت‌رسانی به مردم، ارتقاء سطح معرفتی دانشجویان بر اساس آموزه‌های اسلام و انقلاب و پیگیری مطالبات رهبری را در اولویت کاری خود قرار دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها