امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55979
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۴
تعداد بازدید: 57
رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه ...

رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون، رئیس سازمان امور مالیاتی طی نامه‌ای خواست تا بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم در کمیسیون متوقف شده تا لایحه جدیدی در این خصوص از سوی دولت به کمیسیون ارسال شود.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون با این درخواست مخالفت کردند و در نهایت مقرر شد تا وزارت اقتصاد اصلاحات و پیشنهادات خود را در خصوص این لایحه طی دو هفته آینده به کمیسیون ارائه کند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: همچنین در این جلسه اعضای گروه اقتصاد اسلامی و مرکز تحقیقات مجلس شورای اسلامی در جلسه کمیسیون حاضر شدند و در این جلسه همکاری میان اعضای این گروه و کمیسیون در خصوص آسیب‌شناسی قوانین در حوزه اقتصادی و ارائه پیشنهادات از سوی گروه مربوطه به کمیسیون مطرح شد و نیز دو طرف توافق کردند تا خلأهای قانونی در حوزه اقتصادی، پیشنهاد قوانین جدید از سوی گروه اقتصاد اسلامی مرکز تحقیقات مجلس به کمیسیون ارائه شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها