امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56000
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۹
تعداد بازدید: 74
حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی فارس درباره جلسه امروز این کمیسیون با علی جنتی وزیر ...

حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی فارس درباره جلسه امروز این کمیسیون با علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی گفت: جلسه امروز برای بررسی طرح جمعیت و تعالی خانواده بود که وقت مبسوطی به آن اختصاص یافت و حضور آقایان جنتی و ایوبی در حاشیه این جلسه صورت گرفت.

وی افزود: با توجه به اینکه آقای ایوبی از زمان ریاست سازمان سینمایی به کمیسیون فرهنگی نیامده بودند اصل این جلسه برای آشنایی اولیه بود و در حاشیه این حضور آقای ایوبی مسائل فرهنگی کشور و مسائل کلی سینما مطرح شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی یکی از مهمترین مباحث مطروحه در این جلسه را مسئله «خانه سینما» عنوان و تاکید کرد: متاسفانه به علت نبود وقت فرصت برای طرح کافی این مبحث نبود لذا برای رسیدن به جمع بندی کافی فرصتی نبود به علاوه اینکه بنابر این شد که کارگروه تخصصی یعنی کمیته رسانه و هنر در روزهای آینده جلسه‌ای با آقای ایوبی پیرامون خانه سینما داشته باشند و هر جمع‌بندی صورت گرفته توسط آن کارگروه که ریاست آن را حجت‌الاسلام پژمان‌فر برعهده دارند اعلام شود.

وی افزود: لذا جلسه امروز کمیسیون فرهنگی بدون خروجی خاصی پایان یافت و بررسی بیشتر در کارگروه تخصصی صورت خواهد گرفت.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها