امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56008
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۸
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، «محمد ابراهیم شریف» رئیس سازمان هوایی مصر اعلام کرد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، «محمد ابراهیم شریف» رئیس سازمان هوایی مصر اعلام کرد که با وجود تعلیق توافق تبادل گردشگر با ایران از سوی وزیر گردشگری این کشور اما توافق حمل و نقل هوایی تهران و قاهره که در سال 2010 تجدید شده، پابرجا خواهد بود.

شریف تأکید کرد که توافق حمل و نقل با تهران که در سال 2010 تجدید شده و جایگزین توافق دیگری در سال 1976 شده بود لغو نشده است و بر اساس این توافق 14 پرواز در هفته میان ایران و مصر برقرار خواهد شد که تا کنون جز تعداد اندکی این توافق به صورت کامل اجرا نشده است.

وی افزود: با وجود اینکه از ماه آوریل تا کنون هیچ پروازی بین دو کشور صورت نگرفته من صلاحیت آن را ندارم که توافقی که میان وزارت خارجه و پارلمان کشور ایجاد شده را لغو کنم.

پیشتر «هشام زعزوع» وزیر گردشگری مصر اعلام کرده بود که توافق تبادل گردشگر میان تهران و قاهره را به دلایل امنیتی تعلیق کرده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها