امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56048
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 80
مصطفی امرائی، مدیر مرکز بین‌المللی نشر اسراء در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، دربارهتازه‌ترین اثر منتشر شده این ...

مصطفی امرائی، مدیر مرکز بین‌المللی نشر اسراء در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، دربارهتازه‌ترین اثر منتشر شده این انتشارات، بیان داشت: کتاب ارزشمند «فرهنگ‌نامه حج و عمره» بر گرفته از آثار بیانی و بنانی حضرت آیت الله جوادی آملی منتشر شد و روانه بازار نشر شد.

وی اضافه کرد: قطعاً تاکنون کتب فراوانی از باب مناسک حج و اعمال آن از سوی اندیشمندان و فقهای جهان اسلام به رشته تألیف درآمده است تا بر اساس آن فرد محرم از مبانی دستورات فقهی و اسلامی آن آگاهی کامل پیدا کند.
 امرائی ادامه داد: شناخت معرفتی از اعمال، تاریخچه و جغرافیای موجود در آداب حج و عمره مفرده، موضوعی گمشده در تألیفات بود که پژوهشگران مرتبط با آثار حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در کتاب «فرهنگ‌نامه حج و عمره» سعی داشته، ابعاد معرفتی حج و عمره را در باب 133 موضوع به رشته تحریر درآورده و زمینه‌های آشنایی آسان دین‌ پژوهان به ویژه دانشجویان نسل جوان را به تاریخ و اعمال و اسرار چنین فریضه با اهمیتی فراهم کند.

وی افزود: کتاب ارزشمند «فرهنگ‌نامه حج و عمره» اثر آیت‌الله جوادی آملی در 368 صفحه در قطع وزیری و با  قیمت 9500 تومان منتشر و به مخاطبان این عرصه،‌ارائه شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها