امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56067
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۵
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، رسول زرگر‌پور شامگاه سه‌شنبه در مراسمی که به مناسبت روز جهانی جهانگردی و هفته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، رسول زرگر‌پور شامگاه سه‌شنبه در مراسمی که به مناسبت روز جهانی جهانگردی و هفته گردشگری در هتل عباسی اصفهان برگزار شد، با اشاره به اینکه من به عنوان یک متخصص آب و بین‌الملل در طول 20 ساله گذشته در کشورهای مختلفی حضور داشته‌ام، اظهار داشت: در طول این سالها در شورای جهانی آب شعارهای مختلفی با محوریت آب همچون آب و محیط زیست، آب و محیط اقلیم گذاشته شد که نشان‌گر نیاز کلی جهانی به مسئله آب و تعامل بین‌المللی در این خصوص بود.

وی با اشاره به اینکه امسال شعار جدیدی تحت عنوان گردشگری و آب را دیدم که تا کنون در شعارهای بین‌اللملی آب چنین عنوانی بیان نشده بود، افزود: نام‌گذاری شعار هفته گردشگری با عنوان آب نشان از خلاقیت و ابتکار نسبت به مقوله تاثیرگذاری آب در صنعت گردشگری دارد.

استاندار اصفهان تصریح کرد: هفته گذشته در ارائه برنامه‌های خود به هیئت دولت در مورد اصفهان، پنج محور اصلی را عنوان کرده بودم که محور سوم برنامه‌ها به همین بحث ارتقاء صنعت گردشگری و میراث فرهنگی اختصاص  داشت.

این مسئول خطاب به دست‌اندرکاران عرصه میراث فرهنگی و گردشگری اصفهان گفت: ما محور توسعه را در اصفهان پیش‌بینی کردیم، اما نیازمند کمک شما هستیم و در این زمینه دست خود را به سوی شما دراز می‌کنیم.

زرگرپور ادامه داد: اصلی‌ترین محور اصفهان در این خصوص گردشگری پرداختن به مسائل میراثی و دید نو در این خصوص است که در این راستا باید تشکلی تشکیل شود تا ایده‌ها در آن مطرح و سپس به هیئت دولت ارائه شود.

وی با تاکید به اینکه در تمامی کشورهای خارجی سایت‌های میراثی و گردشگری و نیز هتل‌داری ضوابطی دارد، اذعان داشت: اگر بخواهیم در زمینه گردشگری به استانداردها برسیم باید ضوابط در این زمینه را اجرایی کنیم.
انتهای پیام/63012/ن40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها