امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56088
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 97
گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، مهدی جمال‌نژاد شامگاه سه‌شنبه در مراسمی که به مناسبت روز جهانی جهانگردی و هفته گردشگری ...

گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، مهدی جمال‌نژاد شامگاه سه‌شنبه در مراسمی که به مناسبت روز جهانی جهانگردی و هفته گردشگری در هتل عباسی اصفهان برگزار شد، با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص صادرات نامرئی فرهنگ ایرانی اسلامی از طریق رونق گردشگری اظهار داشت: استان اصفهان یک موزه بدون مرز با فرهنگ و میراث عمیق است که می‌تواند خواستگاه گردشگری و گفتمان و دیپلماسی فرهنگی و ادبی باشد.

وی با اشاره به تغییر راهبرد توسعه استان به سمت توسعه پاک و به دور از صنایع آلاینده افزود: اگر آشتی بین اکولوژی شکل بگیرد توسعه پایدار نیز شکل می‌گیرد.

معاون امور عمرانی استاندار اصفهان با اشاره به 36 کارگروه و کمیته و برگزاری دو کارگروه امور زیر بنایی و شهرسازی و گردشگری در اصفهان، افزود: در حوزه گردشگری طرح‌های هادی روستایی و بناهای تاریخی و گردشگری شهرها و روستاها اقداماتی انجام شده است که بسیار قابل توجه بوده است.

این مسئول با اشاره به 20 طرح گردشگری با مشارکت بخش خصوصی و ایجاد زیرساخت‌ها و فرصت سرمایه‌گذاری در برخی شهرهای بزرگ استان و جلسات مختلف با دهیاران گفت: ما در راستای توسعه روستاهای مورد هدف گردشگری خلاق و توسعه شهرداری‌ها و نیز برندسازی را دنبال می‌کنیم.

جمالی‌نژاد ضمن ابراز امیدواری از اینکه سند چشم‌انداز و طرح آمایش اصفهان به پایان برسد، اذعان داشت: استان اصفهان فقط شهر اصفهان نیست و اصفهان همانند موزه بدون مرز است که 106 نقطه زیبا را به خود اختصاص داده است.
انتهای پیام/63012/ن30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها