امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56097
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 60
عیسی موسوی نسب در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره تعداد دانش‌آموزان در حال تحصیل اتباع خارجی مجاز در مدارس استان تهران، اظهارداشت: 118 هزار ...

عیسی موسوی نسب در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره تعداد دانش‌آموزان در حال تحصیل اتباع خارجی مجاز در مدارس استان تهران، اظهارداشت: 118 هزار دانش‌آموز اتباع خارجی در استان تهران از مقطع پیش‌دبستانی تا دبیرستان در حال تحصیل هستند.

وی ادامه داد: دانش‌آموزان اتباع مجاز خارجی در مدارس استان تهران مانند سایر دانش آموزان ایرانی در حال تحصیل هستند و شیوه نامه تحصیل اتباع خارجی نیز به مدارس کل استان تهران ابلاغ شده است تا بر اساس همین شیوه نامه نسبت به پذیرش آنها در مدارس اقدام شود.

موسوی‌نسب با اشاره به طرح سرشماری اتباع خارجی غیرمجاز در استان تهران، اظهارداشت: از سال 89 تاکنون این طرح درحال اجرا است و در چهار نوبت سه ماهه برای اتباع غیرمجاز متاهل ویزا و روادید صادر شده است تا بعد از یک سال مجدداً به افغانستان بازگشته و با ویزای قانونی وارد کشور شوند.

مدیرکل اتباع و مهاجران خارجی استان تهران بیان داشت: در حال حاضر کشور افغانستان درخواستی مبنی بر تمدید روادید اتباع غیرمجاز متاهل به وزارت کشور داشته است که این موضوع در حال بررسی است.

وی گفت: استان تهران 272 هزار پناهنده و 560 هزار تبعه غیر مجاز دارد که در طرح سرشماری این اتباع شناسایی شده‌اند و برای آنها ویزا و روادید صادر شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها