امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۹:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 56104
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۸
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، نیروهای ارتش سوریه در نقاط مختلف دمشق و ریف دمشق، عملیات گسترده‌ای را به اجرا ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، نیروهای ارتش سوریه در نقاط مختلف دمشق و ریف دمشق، عملیات گسترده‌ای را به اجرا درآورده و مواضع خود را تقویت کردند.

در درگیری ارتش با تروریست‌های مسلح وابسته به ارتش آزاد، در اطراف شبکه تلویزیونی آموزشی سوریه واقع در «برزه» از توابع دمشق، سه تک تیرانداز که بر بام یک ساختمان بلند مستقر شده بودند، به هلاکت رسیدند.

محل استقرار تروریست‌ها در «ضهر المسطاح» در برزه و همچنین در نزدیکی تونل «حرمله» در «جوبر» زیر آتش توپخانه ارتش قرار گرفت و همزمان با آن نیز درگیری‌های گسترده‌ای در اطراف مسجد «زملکا» رخ داد.

نیروهای ارتش سوریه در چارچوب عملیات نظامی گسترده خود، تلاش تروریست‌ها برای پیشروی به سمت «عربین» در ریف دمشق را ناکام گذاشتند.

درگیری در این محل منجر به هلاکت تعدادی از تروریست‌ها و نیز زخمی شدن چند تن دیگر از آنان شد.

محل استقرار تروریست‌ها در مناطق «حتیته الترکمان»، «مدیره»، «جسر العب»، «الزبدانی» در اطراف «بلودان» و «حزه» در دمشق و ریف آن نیز هدف نیروهای ارتش سوریه قرار گرفت.

تلاش تروریست‌ها برای عبور از «عدرا» و پیشروی به سمت «تل کردی» نیز کشته و زخمی شدن دهها نفر از آنان را به دنبال داشت.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها